| عرض | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 20MT |
| ضخامت | 3-50 میلی متر |
| طول | 1000mm-6000mm |
| درمان سطحی | نورد گرم |
| کاربرد | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| طول | 1000mm-6000mm |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2000mm |
| بسته بندی | بسته صادراتی استاندارد |
| ضخامت | 3-50 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 20MT |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
|---|---|
| بسته بندی | بسته صادراتی استاندارد |
| مقدار تولیدی | 20MT |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| نام | صفحه/ورق فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| درجه فولاد | 301L، 304N، 316L، 316, 430, 304 |
| سطح | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | کویل فولادی ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| درجه فولاد | 301L، S30815، 301، 304N، S32305، 410, 316Ti، 441 |
| مواد | فولاد ضد زنگ فلزی |
| ضخامت | 4-16mm 18-150mm ((تخصیص) |
| عرض | 1000-2000 میلی متر (سفارشی سازی) |
| مورد | صفحه فولاد ضد زنگ DIN |
|---|---|
| تکنولوژی تولید | از فولاد ضد زنگ 316L |
| نوع | بشقاب |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| رنگ | نقره ای، طلایی، رزگلد، برنزی، مشکی، آبی و غیره |
|---|---|
| پایان سطح | 2B |
| کاربرد | دکوراسیون داخلی/خارجی، آسانسور، آشپزخانه و غیره |
| عرض | 1000mm-1500mm |
| مواد | فولاد ضد زنگ |