| Lebar | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20MT |
| Ketebalan | 3mm-50mm |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Pengobatan permukaan | digulung panas |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Lebar | 1000mm-2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Aplikasi | Konstruksi, Dekorasi, Industri, dll. |
|---|---|
| Pengobatan permukaan | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Dll. |
| Panjang | 1000mm-6000mm |
| Tepian | Tepi Penggilingan, Tepi Celah |
| kemasan | paket standar ekspor |
| Tepian | Tepi Celah, Tepi Penggilingan |
|---|---|
| Lebar | 1000mm-2000mm |
| Paket | Paket Standar Ekspor Layak Laut |
| Ketebalan | 3mm-50mm |
| MOQ | 20MT |
| Aplikasi | Konstruksi, Dekorasi, Industri, dll. |
|---|---|
| Paket | Paket Standar Ekspor Layak Laut |
| MOQ | 20MT |
| Tepian | Tepi Celah, Tepi Penggilingan |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| nama | Plat/Lembaran Stainless Steel |
|---|---|
| Nilai | 300 seri, 316 |
| Kualitas baja | 301L, 304N, 316L, 316, 430, 304 |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| Nama produk | 316Ti coil stainless steel |
|---|---|
| Kualitas baja | 301L, S30815, 301, 304N, S32305, 410, 316Ti, 441 |
| Bahan | Baja Tahan Karat Logam |
| Ketebalan | 4-16mm 18-150mm (menyesuaikan) |
| lebar | 1000-2000mm (kustomisasi) |
| Barang | Plat baja tahan karat DIN |
|---|---|
| Teknologi manufaktur | Digulung dingin/digulung panas dari pelat baja tahan karat 316L |
| Jenis | Piring |
| Permukaan akhir | 2B BA |
| Lebar | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mm dari 316L tahan karat |
| Warna | Perak, Emas, Emas Mawar, Perunggu, Hitam, Biru, dll. |
|---|---|
| Permukaan akhir | 2B |
| Aplikasi | Dekorasi Interior/Eksterior, Lift, Dapur, dll. |
| Lebar | 1000mm-1500mm |
| Bahan | Besi tahan karat |