| Szerokość | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20MT |
| Grubość | 3mm-50mm |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane na gorąco |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Aplikacja | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Grubość | 3mm-50mm |
| MOQ | 20MT |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
|---|---|
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| MOQ | 20MT |
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| nazwisko | Płyta/blacha ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Gatunek stali | Wymagania dotyczące: |
| Powierzchnia | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | Koła ze stali nierdzewnej 316Ti |
|---|---|
| Gatunek stali | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
| Materiał | Metalowa stal nierdzewna |
| Gęstość | 4-16mm 18-150mm (przystosować) |
| Szerokość | 1000-2000 mm (dostosowanie) |
| Przedmiot | Płyty ze stali nierdzewnej DIN |
|---|---|
| Technologia produkcji | Walcowane na zimno/walcowane na gorąco z płyty ze stali nierdzewnej 316L |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Kolor | Srebro, złoto, różowe złoto, brąz, czerń, niebieski itp. |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Aplikacja | Dekoracja wewnętrzna / zewnętrzna, winda, kuchnia itp. |
| Szerokość | 1000mm-1500mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |