| درخواست | دکوراسیون داخلی/خارجی، آسانسور، آشپزخانه و غیره |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| بسته | بسته صادرات استاندارد |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تکنیک | نورد سرد نورد گرم |
| رنگ | نقره ای، طلایی، رزگلد، برنزی، مشکی، آبی و غیره |
|---|---|
| تحمل | ± 1% |
| درخواست | دکوراسیون داخلی/خارجی، آسانسور، آشپزخانه و غیره |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| عرض | 1000mm-1500mm |
| تکنیک | نورد سرد نورد گرم |
| تحمل | ± 1% |
| شکل | مربع، مستطیل، گرد و غیره |
| الگو | خط مو، آینه، اچ، برجسته، و غیره. |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد نورد گرم |
| پایان سطح | 2B |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| تایپ کنید | بشقاب |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
|---|---|
| تایپ کنید | بشقاب |
| درمان سطحی | جلا، برس و غیره |
| شکل | مربع، مستطیل، گرد و غیره |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| رنگ | نقره ای، طلایی، رزگلد، برنزی، مشکی، آبی و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| تحمل | ± 1% |
| طول | 1000mm-6000mm |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درمان سطحی | جلا، برس و غیره |
| بسته | بسته صادرات استاندارد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| تایپ کنید | بشقاب |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2000mm |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| MOQ | 20 تن |
| گواهی | ISO، SGS، BV، و غیره |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت | 3-50 میلی متر |
| استاندارد | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، GB |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |