| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| MOQ | 1 Ton |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| نام محصول | 304 304l صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | صفحه/ورق فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| استاندارد | JIS |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| مورد | 0.2mm-12mm صفحه فولاد ضد زنگ / کویل |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | صفحه فولادی، صفحه مربع |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| نام محصول | 310S 309S صفحه فولادی ضد زنگ به حالت سرد |
|---|---|
| استاندارد | JIS AISI ASTM |
| تحمل | ۱٪ |
| سطح | 2B BA HL 8K |
| طول | 1M-6M یا سفارشی |
| نام محصول | ورق فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| درجه فولاد | 301، 310S، 316Ti، 316L، 316، 314، 304L |
| پوشش سطح | 2B |
| ضخامت | استاندارد |
| طول | 1000-6000 میلی متر |
| نام | کویل / نوار فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| پایان سطح | 2 بعدی |