| πλάτος | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 20mt |
| Δάχος | 3mm-50mm |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτός - κυλημένος |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| πλάτος | 1000mm2000mm |
| Πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Δάχος | 3mm-50mm |
| Τροποποιημένο | 20mt |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
|---|---|
| Πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Τροποποιημένο | 20mt |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Ονομασία | Πιάτο/φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Κατηγορία χάλυβα | 301L, 304N, 316L, 316, 430, 304 |
| Επιφάνεια | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία του προϊόντος | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα | Σημείωση: Η εν λόγω μέθοδος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των επιπτώσεων της χρήσης |
| Υλικό | Ανοξείδωτο μετάλλων |
| Δάχος | 4-16mm 18-150mm (προσαρμόστε) |
| Διάμετρο | 1000-2000mm (προσαρμογή) |
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα DIN |
|---|---|
| Τεχνολογία κατασκευής | Κρύο/ζεστό έλασμα από πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 316L |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Χρώμα | Το ασήμι, χρυσός, αυξήθηκε χρυσός, χαλκός, ο Μαύρος, μπλε, κ.λπ. |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Εφαρμογή | Εσωτερικοί/εξωτερικοί διακόσμηση, ανελκυστήρας, κουζίνα, κ.λπ. |
| Πλάτος | 1000mm1500mm |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |