| breedte | 1000mm2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20mt |
| Dikte | 3 mm-50 mm |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Breedte | 1000mm2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Toepassing | Bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
| kant | Spleetrand, Molenrand |
|---|---|
| breedte | 1000mm2000mm |
| Pakket | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Dikte | 3 mm-50 mm |
| MOQ | 20mt |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
|---|---|
| Pakket | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| MOQ | 20mt |
| kant | Spleetrand, Molenrand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| naam | Roestvrij staalplaat/Blad |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Staalklasse | 301L, 304N, 316L, 316, 430, 304 |
| Oppervlakte | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Productnaam | 316Ti roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Staalklasse | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Materiaal | Metaalroestvrij staal |
| Dikte | 4-16mm 18-150mm (aanpassen) |
| Breedte | 1000-2000 mm (aanpassing) |
| Artikel 1 | DIN-plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Vervaardigingstechnologie | koudgewalst/warmgewalst van 316L roestvrijstalen platen |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Kleur | Zilver, Goud, Rose Gold, Brons, Zwarte, Blauw, Enz. |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Toepassing | Binnenlandse/Buitendecoratie, Lift, Keuken, Enz. |
| Breedte | 1000mm1500mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |