| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| مقطع تحصیلی | 201، 304/304L، 316L، 430، 409L و غیره |
| طول | 1000mm-6000mm |
| گواهی | ISO، SGS، BV، و غیره |
| عرض | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| مقدار تولیدی | 20MT |
| بسته بندی | بسته صادراتی استاندارد |
| Package | Standard Export Sea-worthy Packing |
|---|---|
| MOQ | 1 Ton |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Width | 10mm-2000mm |
| Certificate | ISO, SGS, BV |
| بسته | بسته بندی استاندارد صادراتی مناسب دریا |
|---|---|
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Delivery | Within 10-15 Working Days |
| Payment | T/T, L/C,etc |
| استاندارد | ASTM، JIS، EN، GB |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| عرض | 10mm-2000mm |
| پرداخت | T/T، L/C، و غیره |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی مناسب دریا |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی مناسب دریا |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، JIS، EN، GB |
| پرداخت | T/T، L/C، و غیره |
| مقطع تحصیلی | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| در حال پردازش | نورد سرد، نورد گرم |
| نام | ورق از فولاد ضد زنگ 304N |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| درخواست | تزیین |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Width | 1000mm-2000mm |
| مورد | ورق فولادی ضد زنگ برس فینیش |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| سطح | 2B / BA / NO.1 / 8K یا با توجه به نیاز مشتری |
| نام محصول | صفحه فولاد ضد زنگ 8K |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| طول | همان طور که درخواست شد |
| تحمل | ± 1% |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |