| نام | ورق/ورق فولادی ضد زنگ AISI 410 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| سختی | نرم، 1/4 ساعت، 1/2 ساعت، Fh |
| اندازه استاندارد | 4*8 فوت، 4*10 فوت، 1000*2000 میلی متر، 1500*3000 میلی متر |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ آینه |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| درخواست | مصالح ساختمانی، مبلمان |
| نام | ورق فولادی 304N ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم یا نورد سرد |
| شکل | ورق تخت |
| پایان سطح | 2B BA |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ سطح 2B BA |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| درخواست | مصالح ساختمانی، مبلمان |
| نام محصول | ورق فولادی گالوانیزه نورد گرم DX51D |
|---|---|
| درمان سطح | AISI |
| درجه | گالوانیزه |
| پوشش | Z10-Z29 |
| ضخامت | 0.4-4.0 میلی متر |
| الگو | خط مو، آینه، اچ، برجسته، و غیره. |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| رنگ | نقره ای، طلایی، رزگلد، برنزی، مشکی، آبی و غیره |
| پایان سطح | 2B |
| تکنیک | نورد سرد نورد گرم |
| شکل | مربع، مستطیل، گرد و غیره |
|---|---|
| تایپ کنید | بشقاب |
| پایان سطح | 2B |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| درخواست | دکوراسیون داخلی/خارجی، آسانسور، آشپزخانه و غیره |
| گواهی | ISO، SGS، BV، و غیره |
|---|---|
| کاربرد | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
| پایان سطح | نورد سرد |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| MOQ | 20 تن |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2000mm |
| مقطع تحصیلی | 201، 304/304L، 316L، 430، 409L و غیره |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C و غیره |
| عرض | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| درمان سطحی | نورد گرم |
| طول | 1000mm-6000mm |
| پایان سطح | شماره 1، شماره 4، HL، 8K |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |