| Genişlik | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20MT |
| Kalınlık | 3mm-50mm |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Yüzey işleme | sıcak haddelenmiş |
| MOQ | 1 Ton |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Surface Finish | Cold Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Başvuru | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Paket | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Kalınlık | 3mm-50mm |
| MOQ | 20MT |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Paket | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| MOQ | 20MT |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levha/Sac |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Çelik Kalitesi | 301L, 304N, 316L, 316, 430, 304 |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 316Ti Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | 301L, S30815, 301, 304N, S32305, 410, 316Ti, 441 |
| Malzeme | Metal Paslanmaz Çelik |
| Kalınlığı | 4-16mm 18-150mm (özelleştir) |
| Genişliği | 1000-2000mm ((özelleştirme) |
| Öğe | DIN paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Üretim teknolojisi | 316L paslanmaz çelik levhaları soğuk/sıcak olarak yuvarlanmış |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Renk | Gümüş, Altın, Gül Altın, Bronz, Siyah, Mavi, Vb. |
|---|---|
| Yüzey | 2B |
| Başvuru | İç/Dış Dekorasyon, Asansör, Mutfak Vb. |
| Genişlik | 1000mm-1500mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |