| malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Seviye | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L vb. |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| MOQ | 20MT |
| Paket | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Package | Standard Export Sea-worthy Packing |
|---|---|
| MOQ | 1 Ton |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Width | 10mm-2000mm |
| Certificate | ISO, SGS, BV |
| paket | Standart ihracat denize uygun ambalaj |
|---|---|
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Delivery | Within 10-15 Working Days |
| Payment | T/T, L/C,etc |
| Standart | ASTM, JIS, EN, GB |
|---|---|
| Seviye | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| Genişlik | 10mm-2000mm |
| Ödeme | T/T, L/C, vb. |
| Paket | Standart ihracat denize uygun ambalaj |
| Paket | Standart ihracat denize uygun ambalaj |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, EN, GB |
| Ödeme | T/T, L/C, vb. |
| Seviye | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| İşleme | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Adı | 304N paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Uygulama | Dekorasyon |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Öğe | Fırça Kaplamalı Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Yüzey | 2B/ BA/ NO.1/8K Veya müşteri ihtiyacına göre |
| Ürün Adı | 8K paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Uzunluk | istendiği gibi |
| Hata payı | ±1% |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |