| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| MOQ | 1 Ton |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Ürün Adı | 304 304l paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 316 paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Standart | JIS |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Öğe | 0.2mm-12mm paslanmaz çelik plaka/kolip |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Çelik Plak, Çerezli Plak |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Ürün Adı | 310S 309S Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Standart | JIS AISI ASTM |
| Dayanıklılık | %1 |
| Yüzey | 2B BA HL 8K |
| Uzunluk | 1M-6M veya özel |
| Ürün Adı | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | 301, 310S, 316Ti, 316L, 316, 314, 304, 304L |
| Yüzey | 2B |
| Kalınlık | Standart |
| Uzunluk | 1000-6000mm |
| İsim | Paslanmaz Çelik Rulo/şerit |
|---|---|
| Seviye | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Yüzey | 2D |