| Adı | AISI 410 paslanmaz çelik levha/sac |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Sertlik | Yumuşak, 1/4 saat, 1/2 saat, Fh |
| Normal boyut | 4'*8ft', 4*10FT, 1000*2000mm, 1500*3000mm |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Adı | Ayna Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Adı | 304N paslanmaz çelik katmanlı plaka |
|---|---|
| Teknik | Sıcak Haddelenmiş veya Soğuk Haddelenmiş |
| Şekli | Düz levha |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Adı | 2B BA yüzeyli paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Ürün Adı | DX51D Sıcak haddelenmiş galvanizli çelik levha |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | AiSi |
| Sınıf | Galvanize edilmiş |
| Kaplama | Z10-Z29 |
| Kalınlığı | 0,4-4,0 mm |
| Model | Saç Çizgisi, Ayna, Gravür, Kabartmalı, Vb. |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Renk | Gümüş, Altın, Gül Altın, Bronz, Siyah, Mavi, Vb. |
| Yüzey | 2B |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Şekil | Kare, Dikdörtgen, Yuvarlak vb. |
|---|---|
| Tip | Plaka |
| Yüzey | 2B |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | İç/Dış Dekorasyon, Asansör, Mutfak Vb. |
| sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
|---|---|
| Başvuru | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Kalınlık | 0,2 mm-3,0 mm |
| Adedi | 20 Ton |
|---|---|
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Seviye | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L vb. |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, vb. |
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak haddelenmiş |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Yüzey | No.1, No.4, HL, 8K |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |