| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| MOQ | 1 Ton |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Nazwa produktu | 304 304l Płytka/plotka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | Płytka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Standard | JIS |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Przedmiot | Płyta/cewka ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm–12 mm |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płytka stalowa, płytka szachowa |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Nazwa produktu | 310S 309S płytka ze stali nierdzewnej walcowana na zimno |
|---|---|
| Standardowy | JIS AISI ASTM |
| Tolerancja | 1% |
| Powierzchnia | 2B BA HL 8K |
| Długość | 1M-6M lub na zamówienie |
| Nazwa produktu | Płyta ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gatunek stali | 301, 310S, 316Ti, 316L, 316, 314, 304, 304L |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Gęstość | Standardowy |
| Długość | 1000-6000 mm |
| Nazwa | Cewka/pasek ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek | Seria 200,300 |
| Długość | Prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Wykończenie powierzchni | 2D |