| Ürün Adı | 304 304l paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün | astm 310s paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3 |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Model | Saç Çizgisi, Ayna, Gravür, Kabartmalı, Vb. |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Yüzey işleme | Cilalı, Fırçalanmış, vb. |
| Genişlik | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| Başvuru | İç/Dış Dekorasyon, Asansör, Mutfak Vb. |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Şekil | Kare, Dikdörtgen, Yuvarlak vb. |
| Yüzey | 2B |
|---|---|
| Şekil | Kare, Dikdörtgen, Yuvarlak vb. |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Tip | Plaka |
| Hata payı | ±1% |
| Uygulama | Plaka Yaprak Bobin Şerit Folyo |
|---|---|
| Yüzey | sıcak haddelenmiş |
| Hata payı | ±1% |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2B |
|---|---|
| Yüzey işleme | Cilalı, Fırçalanmış, vb. |
| Hata payı | ±1% |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Renk | Gümüş, Altın, Gül Altın, Bronz, Siyah, Mavi, Vb. |
|---|---|
| Model | Saç Çizgisi, Ayna, Gravür, Kabartmalı, Vb. |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Yüzey | 2B |
| Yüzey işleme | Cilalı, Fırçalanmış, vb. |
| paket | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Kalınlık | 0,3 mm-3,0 mm |
| Model | Saç Çizgisi, Ayna, Gravür, Kabartmalı, Vb. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey | 2B |
| Kalınlık | 3mm-50mm |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak haddelenmiş |
| Standart | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |