| Genişlik | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, vb. |
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20MT |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Yüzey işleme | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm-50mm |
| Yüzey işleme | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Paket | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Material | Stainless Steel |
| Kalınlık | 3mm-50mm |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Paket | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Genişlik | 1000mm-2000mm |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| paket | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Adedi | 20 Ton |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Başvuru | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Kalınlık | 0,2 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, vb. |
| Başvuru | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| MOQ | 1 Ton |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |