| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| MOQ | 1 Ton |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Naam van het product | 304 304l roestvrij staal plaat/plaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam van het product | 316 roestvrij staal plaat/plaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Standaard | JIS |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Artikel 1 | 0.2 mm-12 mm roestvrijstalen plaat/spoel |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Stalen plaat, gekabelde plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Productnaam | 310S 309S koudgewalst roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Standaard | JIS AISI ASTM |
| Tolerantie | 1% |
| Oppervlakte | 2B BAHL 8K |
| Lange | 1M-6M of op maat |
| Naam van het product | 316L roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Staalklasse | 301, 310S, 316Ti, 316L, 316, 314, 304, 304L |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Dikte | Standaard |
| Lange | 10006000mm |
| Naam | Roestvrij staalrol/strook |
|---|---|
| Rang | 200, 300 Reeksen |
| Lengte | Verzoek van de klant |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| De oppervlakte eindigt | tweede |