| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| MOQ | 1 Ton |
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Ονομασία προϊόντος | 304 304l πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία προϊόντος | 316 πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | JIS |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Άρθρο | 0.2-12 mm πλάκα/τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Ατσάλινη πλάκα, τσακισμένη πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 310S 309S πλακάκια από ανοξείδωτο χάλυβα που έχουν τυλιχθεί εν ψυχρώ |
|---|---|
| Τύπος | JIS AISI ASTM |
| Ανεκτικότητα | 1% |
| Επιφάνεια | 2Β BA HL 8Κ |
| Διάρκεια | 1M-6M ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | 316L πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα | 301, 310S, 316Ti, 316L, 316, 314, 304, 304L |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Δάχος | Τύπος |
| Διάρκεια | 10006000mm |
| Όνομα | Σπείρα/λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| Μήκος | Αίτημα πελάτη |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2$ος |