| Uygulama | Plaka Yaprak Bobin Şerit Folyo |
|---|---|
| Bitir. | 2B |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Türü | Plaka |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm, özelleştirilmiş |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Surface Treatment | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Package | Standard Export Package |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| İsim | Dx52d galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | DX51D SGCC |
| Sertlik | Orta Sert |
| Kaplama | Z30-Z40, zn |
| Şartname | 650-1500MM |
| Yüzey işleme | 2B, BA, HL, 8K, No.4, vb. |
|---|---|
| Seviye | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L vb. |
| sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Standart | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Kalınlık | 0,2 mm-3,0 mm |
| paket | Standart İhracat Paketi |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, vb. |
| Uzama | %12-30 |
|---|---|
| MOQ | 25MT |
| Pul | Düzenli, Sıfır, Büyük |
| Kalınlık | 0,3-3,0 mm |
| Çinko kaplama | 30-275 gr/m2 |
| ürün adı | 316Ti Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Hata payı | ±1% |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 201 316 Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Standart | JIS AISI ASTM |
| Kalite | Yüksek Kalite. |
| Kalınlık | 0.3-200mm veya özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 1M-6M veya özel |