| Ürün adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Tip | Plaka |
| Hata payı | ±1% |
| Kalınlık | 0.3-200mm veya özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 0,2-6,0 mm |
| Ürün Adı | Çeşitli Paslanmaz Çelik Plakası |
|---|---|
| Standart | JIS AISI ASTM |
| Uygulama | Kalıp ve Kalıplar, Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| Kalınlığı | 0.3-200mm veya özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 0,2-6,0 mm |
| Ürün adı | paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | Sanayi |
| Adı | 0,3 mm paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Renk | Doğal renk |
| İsim | 0.4mm dc01 paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 200 ,300 Serisi |
| Kalınlık | 0.15-120mm, vb |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| Adı | Fırça paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| İsim | 0.4mm dc01 paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 200 300 Serisi |
| Kalınlık | 0.15-120mm, vb. |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| yüzey | Değirmen Sonu/ İnce Çizgi Sonu |
| Adı | paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Kalınlığı | Özel, 0.3 - 3mm |
| Ürün Adı Ürün | 0,8 mm fırçalanmış paslanmaz bobin |
|---|---|
| Kalınlığı | Soğuk haddelenmiş levha 2B(0.1-8.0MM)Sıcak haddelenmiş levha NO.1 |
| Genişliği | 1000mm/1219mm/1500mm/özelleştirilmiş boyut |
| Model numarası | Dongmeng-1000 |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Öğe | 8K altın paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |