| درخواست | ورق برقی طناب فلز |
|---|---|
| تمومش کن | 2B |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| نوع | بشقاب |
| طول | 1000mm-6000mm، سفارشی |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Surface Treatment | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Package | Standard Export Package |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| نام | کویل فولادی گالوانیزه Dx52d |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | DX51D SGCC |
| سختی | مید هارد |
| پوشش | Z30-Z40، zn |
| مشخصات | 650-1500 میلی متر |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | 201، 304/304L، 316L، 430، 409L و غیره |
| گواهی | ISO، SGS، BV، و غیره |
| استاندارد | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
| طول | 1000mm-6000mm |
| پایان سطح | نورد سرد |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، AISI، DIN، EN، GB، JIS |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C و غیره |
| ازدیاد طول | 12-30٪ |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 25MT |
| اسپنگل | منظم، صفر، بزرگ |
| ضخامت | 0.3-3.0 میلی متر |
| پوشش روی | 30-275 گرم در متر مربع |
| نام محصول | ورق فولادی ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 300، 316 |
| نوع | بشقاب |
| تحمل | ± 1% |
| عرض | 600mm~1500mm، 1000/1219/1500/1800/2000mm از 316L ضد زنگ |
| نام محصول | 201 316 صفحه فولادی فولادی فولادی |
|---|---|
| استاندارد | JIS AISI ASTM |
| کیفیت | کیفیت بالا قبول کنید |
| ضخامت | 0.3-200 میلی متر یا سفارشی |
| طول | 1M-6M یا سفارشی |