| Toepassing | Plaatplaat spoel stripfolie |
|---|---|
| Afmaken. | 2B |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Type | Plaat |
| Lange | 1000mm6000mm, aangepast |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Surface Treatment | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Package | Standard Export Package |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Naam | Dx52d Gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Rang | DX51D SGCC |
| Hardheid | Medio Hard |
| Deklaag | Z30-Z40, Zn |
| Specificatie | 6501500MM |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
|---|---|
| Rang | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Enz. |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, Enz. |
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| De oppervlakte eindigt | Koudgewalst |
|---|---|
| Norm | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Dikte | 0.2mm3.0mm |
| pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, enz. |
| Verlenging | 12-30% |
|---|---|
| MOQ | 25MT |
| Lovertje | Regelmatig, Grote Nul, |
| Dikte | 0.33.0mm |
| Zinkcoating | 30-275g/m2 |
| Naamproduct | 316Ti roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| Tolerantie | ± 1% |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Productnaam | 201 316 koudgewalst roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Standaard | JIS AISI ASTM |
| Kwaliteit | Hoog - kwaliteit. Keur goed |
| Dikte | 0.3200mm of aangepast |
| Lange | 1M-6M of aangepast |