| Ürün | 317L paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Yüzey | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/SB/Parlak |
| Ürün adı | CD01 galvanizli Sac |
|---|---|
| Zn Kaplama | 0,13-0,8 mm, 30-150 g/m2'dir |
| Seviye | SGCC/CGCC/DX51D |
| Kaplama | Z10-Z29 |
| Kalınlık | 0,4-4,0 mm |
| Ürün | C2680 parlak bakır plaka |
|---|---|
| Model numarası | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Malzeme | Pirinç |
| Renk | bakır rengi |
| Şekli | Levha, levha/bobin |
| Adı | DHP Bakır Plakası |
|---|---|
| Model numarası | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Malzeme | Pirinç, ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM/TDC52DTS |
| Sınıf | Bakır |
| Şekli | Levha, levha/bobin |
| Adı | C27000 pirinç levha levha |
|---|---|
| Model numarası | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Malzeme | Pirinç |
| Sınıf | Bakır |
| Şekli | Plaka |
| ürün adı | T2 pirinç Bakır Plaka |
|---|---|
| Model numarası | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Renk | Sarı |
| Sınıf | Bakır |
| türü | Bakır Levhalar |
| Ürün Adı | c2680 Bakır levha |
|---|---|
| Model numarası | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Genişliği | 500-2000mm veya gerektiği gibi |
| Sınıf | C2680, C2800, C3604, C2600 |
| Şekli | Levha, levha/bobin |
| Ürün adı | Galvalume Oluklu Levha |
|---|---|
| Özellik | Yüksek güç |
| Kaplama | Galvalüm |
| Kalınlık | 0,12-1,2 mm |
| Uzunluk | 6-12m veya Müşterinin Taleplerine Göre |
| öğe | SS400 galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | DX51D,DX52D,DX53D,SGCC |
| sertlik | Orta Sert |
| Kaplama | Z30-Z40, zn |
| özel kullanım | Yüksek Mukavemetli Çelik Rulo |
| Öğe | SGCH galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | DX51D,DX52D,DX53D, SGCC |
| Kaplama | Z30-Z40 |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, Delme, Kesme, Bükme |
| Standart | JIS |