| Εφαρμογή | Πλάκα φύλλου Στρογγυλοπίνακα |
|---|---|
| Τελείωσε. | 2B |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Τύπος | Πλάκα |
| Διάρκεια | 1000mm6000mm, προσαρμοσμένος |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Surface Treatment | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Package | Standard Export Package |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Όνομα | Dx52d γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D SGCC |
| Σκληρότητα | Μέσος σκληρός |
| Επίστρωμα | Z30-Z40, ZN |
| Προδιαγραφή | 6501500MM |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Βαθμός | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Πάχος | 0.2mm3.0mm |
| συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C κ.λπ. |
| Επιμήκυνση | 12-30% |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 25MT |
| Πούλια | Κανονικός, μηδέν, μεγάλο |
| Δάχος | 0.33.0mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Προϊόν ονόματος | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία του προϊόντος | 201 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | JIS AISI ASTM |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα. Δεχτείτε |
| Δάχος | 0.3200mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια | 1M-6M ή προσαρμοσμένο |