| Zastosowanie | Arkusz blachy Zwoje Folia taśmowa |
|---|---|
| Skończ. | 2B |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Rodzaj | Płyta |
| Długość | 1000 mm-6000 mm, dostosowane |
| Certificate | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Surface Treatment | 2B, BA, HL, 8K, No.4, Etc. |
| Package | Standard Export Package |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej Dx52d |
|---|---|
| Stopień | DX51D SGCC |
| Twardość | Średnio twardy |
| Powłoka | Z30-Z40, zn |
| Specyfikacja | 650-1500MM |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
|---|---|
| Stopień | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L itp. |
| certyfikat | ISO, SGS, BV itp. |
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Wykończenie powierzchni | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grubość | 0,2 mm-3,0 mm |
| pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Termin płatności | T/T, L/C itp. |
| Wydłużenie | 12-30% |
|---|---|
| MOQ | 25MT |
| Blaszka | Zwykłe, zerowe, duże |
| Grubość | 0,3-3,0 mm |
| Cynkowanie | 30-275g/m2 |
| nazwa produktu | Płyta ze stali nierdzewnej 316Ti |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Tolerancja | ±1% |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | 201 316 Płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno |
|---|---|
| Standardowy | JIS AISI ASTM |
| Jakość | Wysoka jakość. |
| Gęstość | 0.3-200 mm lub na zamówienie |
| Długość | 1M-6M lub na zamówienie |