| Adı | Yüksek Hassasiyetli paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Standart | AiSi, ASTM, DIN, JIS,GB,EN |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Adı | 0.4mm dc01 paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Kalınlığı | 0.15-120mm, vb. |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Teslim süresi | 7 gün içinde |
| İsim | 304l Paslanmaz Çelik bobin |
|---|---|
| Seviye | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişlik | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Yüzey | 2D |
| Adı | AISI 314 316l paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Adı | 304 304l Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Yüzey Dönüşümü | 2D |
| Ürün adı | Galvalume Sac |
|---|---|
| Başvuru | Basmakalıp |
| Seviye | SGCC/CGCC/DX51D |
| Kaplanmış | Z121-Z180 |
| Kalınlık | 0,4-4,0 mm |
| Adı | 1,5 mm paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Adı | 2B bitirme soğuktan yontulmuş paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Uygulama | İnşaat malzemeleri, mobilya |
| Adı | Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Sınıf | 200 300 Serisi |
| Uzunluk | Müşteri isteği |
| Genişliği | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Teknik | Sıcak Haddelenmiş / Soğuk Haddelenmiş |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Tip | Plaka |
| Yüzey işleme | Cilalı, Fırçalanmış, vb. |
| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Yüzey | 2B |