| nazwisko | Płyta/arkusz ze stali nierdzewnej AISI 410 |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Twardość | Miękkie, 1/4h, 1/2h, Fh |
| Standardowy rozmiar | 4′*8ft′, 4*10FT, 1000*2000mm, 1500*3000mm |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa | Lustrzana cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 304N |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco lub walcowane na zimno |
| Kształt | Płaski arkusz |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej o powierzchni 2B BA |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Nazwa produktu | DX51D Gorąco walcowana blacha stalowa ocynkowana |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ai Si |
| Klasa | Ocynkowany |
| Powierzchnia | Z10-Z29 |
| Gęstość | 0,4-4,0 mm |
| Wzór | Linia włosów, lustro, akwaforta, tłoczenie itp. |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kolor | Srebro, złoto, różowe złoto, brąz, czerń, niebieski itp. |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt, okrągły itp. |
|---|---|
| Typ | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Dekoracja wewnętrzna / zewnętrzna, winda, kuchnia itp. |
| certyfikat | ISO, SGS, BV itp. |
|---|---|
| Aplikacja | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Wykończenie powierzchni | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Grubość | 0,2 mm-3,0 mm |
| MOQ | 20 ton |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Stopień | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L itp. |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Termin płatności | T/T, L/C itp. |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane na gorąco |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Wykończenie powierzchni | Nr 1, Nr 4, HL, 8K |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |