| Szerokość | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Wykończenie powierzchni | Walcowane na zimno |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Termin płatności | T/T, L/C itp. |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20MT |
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 3mm-50mm |
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Material | Stainless Steel |
| Grubość | 3mm-50mm |
|---|---|
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Zastosowanie | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| MOQ | 20 ton |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Aplikacja | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Grubość | 0,2 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Obróbka powierzchniowa | 2B, BA, HL, 8K, nr 4 itd. |
| Termin płatności | T/T, L/C itp. |
| Aplikacja | budownictwo, dekoracja, przemysł itp. |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| MOQ | 1 Ton |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |