| Nazwa produktu | 304 304l Płytka/plotka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Produkt | Astm 310s płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek stali | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3 |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wzór | Linia włosów, lustro, akwaforta, tłoczenie itp. |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Obróbka powierzchniowa | Polerowane, szczotkowane itp. |
| Szerokość | 1000mm-1500mm |
|---|---|
| Aplikacja | Dekoracja wewnętrzna / zewnętrzna, winda, kuchnia itp. |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt, okrągły itp. |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
|---|---|
| Kształt | Kwadrat, prostokąt, okrągły itp. |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Typ | Płyta |
| Tolerancja | ±1% |
| Zastosowanie | Arkusz blachy Zwoje Folia taśmowa |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Walcowane na gorąco |
| Tolerancja | ±1% |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Polerowane, szczotkowane itp. |
| Tolerancja | ±1% |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kolor | Srebro, złoto, różowe złoto, brąz, czerń, niebieski itp. |
|---|---|
| Wzór | Linia włosów, lustro, akwaforta, tłoczenie itp. |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Obróbka powierzchniowa | Polerowane, szczotkowane itp. |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wzór | Linia włosów, lustro, akwaforta, tłoczenie itp. |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Grubość | 3mm-50mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane na gorąco |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Krawędź | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |