| Produkt | Cewka ze stali nierdzewnej 317L |
|---|---|
| Gatunek | Seria 200,300 |
| Długość | Prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Wykończenie powierzchni | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/SB/Polerowany |
| Nazwa produktu | Blacha stalowa ocynkowana CD01 |
|---|---|
| Powłoka Zn | 0,13-0,8 mm to 30-150 g/m2 |
| Stopień | SGCC/CGCC/DX51D |
| Powłoka | Z10-Z29 |
| Grubość | 0,4-4,0 mm |
| Produkt | C2680 Jasna płytka miedziana |
|---|---|
| Numer modelu | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiał | Mosiądz |
| Kolor | kolor miedziany |
| Kształt | Płyta, arkusz/ cewka |
| Nazwa | Płyty miedziane DHP |
|---|---|
| Numer modelu | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiał | Mosiądz, ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM/TDC52DTS |
| Klasa | Miedź |
| Kształt | Płyta, arkusz/ cewka |
| Nazwa | Blacha mosiężna C27000 |
|---|---|
| Numer modelu | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiał | Mosiądz |
| Klasa | Miedź |
| Kształt | Płyta |
| nazwa produktu | T2 mosiądz Płyty miedziane |
|---|---|
| Numer modelu | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Kolor | Żółty |
| Klasa | Miedź |
| Rodzaj | Arkusze miedziane |
| Nazwa produktu | c2680 Płyta miedziana |
|---|---|
| Numer modelu | C10200 C10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Szerokość | 500-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Klasa | W przypadku, w którym wartość ekspozycji na ryzyko nie jest równa wartości wartości ekspozycji na ry |
| Kształt | Płyta, arkusz/ cewka |
| Nazwa produktu | Arkusz falisty Galvalume |
|---|---|
| Funkcja | Wysoka wytrzymałość |
| Powłoka | Galwalum |
| Grubość | 0,12-1,2 mm |
| długość | 6-12m lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| przedmiot | Cewka ze stali ocynkowanej SS400 |
|---|---|
| gatunek | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Twardość | Średnio twarda |
| Powłoka | Z30-Z40, zn |
| Specjalne zastosowanie | Cewka ze stali o wysokiej wytrzymałości |
| Przedmiot | Cewka ze stali ocynkowanej SGCH |
|---|---|
| Stopień | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Powłoka | Z30-Z40 |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie |
| Standard | JIS |