| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej o wysokiej precyzji |
|---|---|
| Standardowy | AiSi, ASTM, DIN, JIS, GB, EN |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 0,4 mm dc01 |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Gęstość | 0,15-120 mm itp |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Czas dostawy | W ciągu 7 dni |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304l |
|---|---|
| Gatunek | Seria 200,300 |
| Długość | Prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Wykończenie powierzchni | 2D |
| Nazwa | AISI 314 316l cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Nazwa | 304 304l Płyta ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Wykończenie powierzchni | 2D |
| Nazwa produktu | Blacha stalowa Galvalume |
|---|---|
| Aplikacja | Płyta kotła |
| Stopień | SGCC/CGCC/DX51D |
| Pokryty | Z121-Z180 |
| Grubość | 0,4-4,0 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej o średnicy 1,5 mm |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | PRZEMYSŁ |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o wykończeniu 2B |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Nazwa | cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Technika | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Długość | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Typ | Płyta |
| Obróbka powierzchniowa | Polerowane, szczotkowane itp. |
| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Wykończenie powierzchni | 2B |