| Nazwa produktu | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Typ | Płyta |
| Tolerancja | ±1% |
| Grubość | 0,3-200 mm lub dostosowane |
| Długość | 0,2-6,0 mm |
| Nazwa produktu | Różne rodzaje płyt ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard | JIS AISI ASTM |
| Zastosowanie | Formy i matryce, płyta okrętowa, płyta kotłowa, płyta kontenerowa, płyta kołnierzowa |
| Gęstość | 0.3-200 mm lub na zamówienie |
| Długość | 0,2-6,0 mm |
| Nazwa produktu | cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek | Seria 200,300 |
| Długość | Prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Podanie | Przemysł |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej o średnicy 0,3 mm |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 0,4 mm dc01 |
|---|---|
| gatunek | 200 ,300 serii |
| Grubość | 0,15-120 mm itp |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Czas dostawy | w ciągu 7 dni |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej ze szczotką |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 0,4 mm dc01 |
|---|---|
| Stopień | Seria 200,300 |
| Grubość | 0,15-120 mm itp |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Powierzchnia | Wykończenie młynka / wykończenie linii włosów |
| Nazwa | cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Gęstość | Na zamówienie, 0,3 - 3 mm |
| Nazwa Pprduct | Cewka ze szczotkowanej stali nierdzewnej o średnicy 0,8 mm |
|---|---|
| Gęstość | Płyta walcowana na zimno 2B (0,1-8,0 MM) Płyta walcowana na gorąco nr 1 |
| Szerokość | 1000 mm/1219 mm/1500 mm/wymiar dostosowany |
| Numer modelu | Dongmeng-1000 |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |
| Pozycja | Złote cewki ze stali nierdzewnej 8K |
|---|---|
| Klasa | Seria 200,300 |
| Długość | prośba klienta |
| Szerokość | 100-2000mm, 100-2000mm |
| Zastosowanie | Materiały budowlane, meble |