| υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Βαθμός | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L κ.λπ. |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
| πλάτος | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Τροποποιημένο | 20mt |
| Πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Package | Standard Export Sea-worthy Packing |
|---|---|
| MOQ | 1 Ton |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Width | 10mm-2000mm |
| Certificate | ISO, SGS, BV |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Delivery | Within 10-15 Working Days |
| Payment | T/T, L/C,etc |
| Τύπος | ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
|---|---|
| Αξία | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| πλάτος | 10mm-2000mm |
| πληρωμή | T/T, L/C, κλπ. |
| πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Τύπος | ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| πληρωμή | T/T, L/C, κλπ. |
| Αξία | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| Επεξεργασία | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Ονομασία | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 304N |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Εφαρμογή | Διακόσμηση |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Άρθρο | Τελεία βούρτσας φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Επιφάνεια | 2B/ BA NO.1/8K ή σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 8K |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Διάρκεια | όπως ζητείται |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |