| Ονομασία | Πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 410 |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Σκληρότητα | Μαλακό, 1/4h, 1/2h, Fh |
| Τυπικό μέγεθος | 4′*8ft′, 4*10FT, 1000*2000mm, 1500*3000mm |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία | Σπείρα ανοξείδωτου καθρεφτών |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Ονομασία | 304N Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος ή cold-rolled |
| Σχήμα | Flat.sheet |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Ονομασία | 2B BA επιφάνεια ατσάλινου ατσάλινου τύπου |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Ονομασία προϊόντος | DX51D Θερμοσυσταθείσα τσιμεντωμένη πλάκα χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | AiSi |
| Αξία | Τεχνητά |
| Επιχρισμός | Z10-Z29 |
| Δάχος | 0.44.0mm |
| Σχέδιο | Hairline, καθρέφτης, χαρακτική, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Το ασήμι, χρυσός, αυξήθηκε χρυσός, χαλκός, ο Μαύρος, μπλε, κ.λπ. |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Μορφή | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος | πιάτο |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Εσωτερικοί/εξωτερικοί διακόσμηση, ανελκυστήρας, κουζίνα, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
| Η επιφάνεια τελειώνει | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Πάχος | 0.2mm3.0mm |
| MOQ | 20 τόνος |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm2000mm |
| Βαθμός | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C κ.λπ. |
| πλάτος | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτός - κυλημένος |
| Διάρκεια | 1000 mm-6000 mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | - Όχι, όχι, όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |