| Πλάτος | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Η επιφάνεια τελειώνει | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C κ.λπ. |
| πλάτος | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 20mt |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτός - κυλημένος |
| Δάχος | 3mm-50mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Material | Stainless Steel |
| Δάχος | 3mm-50mm |
|---|---|
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Πακέτο | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| πλάτος | 1000mm2000mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία κλπ. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| MOQ | 20 τόνος |
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
| Πάχος | 0.2mm3.0mm |
|---|---|
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 2B, BA, HL, 8K, No.4, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, διακόσμηση, βιομηχανία, κ.λπ. |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| MOQ | 1 Ton |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |