| Ονομασία προϊόντος | 304 304l πλάκα/ φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 300 σειρές, 316 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Προϊόν | Πιάτο ανοξείδωτου ASTM 310S |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3 |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2b BA |
| πλάτος | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof από ανοξείδωτο 316L |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σχέδιο | Hairline, καθρέφτης, χαρακτική, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
| Άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
| Πλάτος | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εσωτερικοί/εξωτερικοί διακόσμηση, ανελκυστήρας, κουζίνα, κ.λπ. |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Μορφή | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, κ.λπ. |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο, ορθογώνιο, κύκλος, κ.λπ. |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
| Τύπος | Πιάτο |
| Ανοχή | ±1% |
| Εφαρμογή | Πλάκα φύλλου Στρογγυλοπίνακα |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Καυτός - κυλημένος |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| άκρη | Άκρη μύλων, σκισμένη άκρη |
| Τύπος | Πλάκα |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
| Ανοχή | ±1% |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Χρώμα | Το ασήμι, χρυσός, αυξήθηκε χρυσός, χαλκός, ο Μαύρος, μπλε, κ.λπ. |
|---|---|
| Σχέδιο | Hairline, καθρέφτης, χαρακτική, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Πάχος | 0.3mm3.0mm |
| Σχέδιο | Hairline, καθρέφτης, χαρακτική, που αποτυπώνονται σε ανάγλυφο, κ.λπ. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |
| Δάχος | 3mm-50mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτός - κυλημένος |
| Τύπος | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που χρησιμοποιούνται για την ανάλυση των τιμών είναι οι ακόλουθες: |
| πλάτος | 1000mm2000mm |
| άκρη | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |