| Ονομασία | Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής ακριβείας |
|---|---|
| Τύπος | ΑΙΣΙ, ASTM, DIN, JIS, GB, EN |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου 0.4mm dc01 |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Δάχος | 0.15120mm, κ.λπ. |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες |
| Όνομα | 304L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| Μήκος | Αίτημα πελάτη |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2$ος |
| Ονομασία | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 314 316 |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Ονομασία | πιάτο ανοξείδωτου 304 304l |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2$ος |
| Όνομα προϊόντων | Galvalume φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πιάτο λεβήτων |
| Βαθμός | SGCC/CGCC/DX51D |
| Ντυμένος | Z121-Z180 |
| Πάχος | 0.44.0mm |
| Ονομασία | 1.5mm ατσάλινη σπείρα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | βιομηχανία |
| Ονομασία | Τελεία 2B: ψυχρά κυλούμενα σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Ονομασία | Χάλυβα από χάλυβα ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος/cold-rolled |
| Μήκος | 1000mm6000mm |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένος, βουρτσισμένος, κ.λπ. |
| Τεχνική | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Η επιφάνεια τελειώνει | 2B |