| Προϊόν | 317L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| Μήκος | Αίτημα πελάτη |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Η επιφάνεια τελειώνει | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/SB/Polished |
| Όνομα προϊόντων | CD01 γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Επικάλυψη Zn | 0.13-0.8 χιλ. είναι 30-150 g/m2 |
| Βαθμός | SGCC/CGCC/DX51D |
| Επίστρωμα | Z10-Z29 |
| Πάχος | 0.44.0mm |
| Προϊόν | C2680 φωτεινή πλάκα χαλκού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | T1 T3 C10200 C10300 C11000 C12000 |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Χρώμα | Χρώμα χαλκού |
| Σχήμα | Πιάτο, σπείρα φύλλων |
| Ονομασία | Πλάκα χαλκού DHP |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | T1 T3 C10200 C10300 C11000 C12000 |
| Υλικό | Ορείχαλκος, ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM/TDC52DTS |
| Αξία | Χάλυβα |
| Σχήμα | Πιάτο, σπείρα φύλλων |
| Ονομασία | C27000 φύλλο πλάκας από χαλκό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | T1 T3 C10200 C10300 C11000 C12000 |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αξία | Χάλυβα |
| Σχήμα | Πλάκα |
| Προϊόν ονόματος | Τ2 ορείχαλκος Χαλκό πλάκα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | T1 T3 C10200 C10300 C11000 C12000 |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Αξία | Χάλυβα |
| Τύπος | Φύλλα χαλκού |
| Ονομασία προϊόντος | c2680 Πλάκα χαλκού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | T1 T3 C10200 C10300 C11000 C12000 |
| Διάμετρο | 500-2000 mm, ή όπως απαιτείται |
| Αξία | Αξιολόγηση των επιτοκίων |
| Σχήμα | Πιάτο, σπείρα φύλλων |
| Όνομα προϊόντων | Ζαρωμένο Galvalume φύλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλής αντοχής |
| Επίστρωμα | Galvalume |
| Πάχος | 0,12-1,2 χλστ |
| Μήκος | 612m ή σύμφωνα με Demends του πελάτη |
| Είδος | SS400 γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Σκληρότητα | Mid Hard |
| Επένδυση | Z30-Z40, zn |
| Ειδική χρήση | Υψηλής αντοχής σπείρα χάλυβα |
| Στοιχείο | Γαλβανισμένη SGCH σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Επίστρωμα | Z30-Z40 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Συγκόλληση, Punching, κοπή, κάμψη |
| Πρότυπα | JIS |