| Όνομα προϊόντων | 304 σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο |
| Ανοχή | ±1% |
| Πάχος | 0.3200mm ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος | 0.26.0mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Διαφορετικοί Τύποι Πλάκας Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος | JIS AISI ASTM |
| Εφαρμογή | Φόρμα & κύβοι, πιάτο σκαφών, πιάτο λεβήτων, πιάτο εμπορευματοκιβωτίων, πιάτο φλαντζών |
| Δάχος | 0.3200mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάρκεια | 0.26.0mm |
| Όνομα προϊόντων | ανοξείδωτη σπείρα steeel |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| Μήκος | Αίτημα πελάτη |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία |
| Ονομασία | 0.3mm ατσάλινη τροχιά |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Ονομα | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4mm dc01 |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| πάχος | 0,15-120mm κ.λπ |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών |
| Ονομασία | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Όνομα | σπείρα ανοξείδωτου 0.4mm dc01 |
|---|---|
| Βαθμός | 200, 300 σειρές |
| Πάχος | 0.15120mm, κ.λπ. |
| Πλάτος | 1002000mm, 1002000mm |
| Επιφάνεια | Ο μύλος τελειώνει Hairline τελειώνει |
| Ονομασία | ανοξείδωτη σπείρα steeel |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο, 0,3 - 3mm |
| Όνομα Pprduct | 0.8mm βουρτσισμένη σπείρα ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | Πλάκα έλασης με κρύο 2B ((0,1-8,0MM) Πλάκα έλασης με θερμό NO.1 |
| Διάμετρο | 1000mm/1219mm/1500mm/προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αριθμό μοντέλου | Dongmeng-1000 |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |
| Άρθρο | 8K χρυσό περιστροφή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 200, 300 σειρές |
| Διάρκεια | Αίτημα πελατών |
| Διάμετρο | 1002000mm, 1002000mm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικά υλικά, έπιπλα |