| materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Rang | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Enz. |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, Enz. |
| breedte | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| kant | Spleetrand, Molenrand |
| MOQ | 20mt |
| Pakket | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Package | Standard Export Sea-worthy Packing |
|---|---|
| MOQ | 1 Ton |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Width | 10mm-2000mm |
| Certificate | ISO, SGS, BV |
| Pakket | Standaard de uitvoer sea-worthy verpakking |
|---|---|
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Thickness | 0.1mm-3.0mm |
| Delivery | Within 10-15 Working Days |
| Payment | T/T, L/C,etc |
| Standaard | ASTM, JIS, EN, GB |
|---|---|
| Graad | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| breedte | 10mm-2000mm |
| betaling | T/T, L/C, enz. |
| Pakket | Standaard de uitvoer sea-worthy verpakking |
| Pakket | Standaard de uitvoer sea-worthy verpakking |
|---|---|
| Standaard | ASTM, JIS, EN, GB |
| betaling | T/T, L/C, enz. |
| Graad | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 321, 410, 420, 430, 904L |
| Verwerking | Koudgewalst, Warmgewalst |
| naam | 304N roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| Toepassing | Decoratie |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 0.3mm-50mm |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Width | 1000mm-2000mm |
| Artikel 1 | Brush Finish roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Oppervlakte | 2B/ Ba NO.1/8K of volgens klantenvereiste |
| Naam van het product | Plaat/plaat van roestvrij staal van 8 K |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Lange | zoals gevraagd |
| Tolerantie | ± 1% |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |