| naam | Plaat/plaat van roestvrij staal AISI 410 |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Hardheid | Zacht, 1/4 uur, 1/2 uur, Fh |
| Standaardgrootte | 4′*8ft′, 4*10FT, 1000*2000mm, 1500*3000mm |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam | De Rol van het spiegelroestvrije staal |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| naam | 304N roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek | Warmgewalst of Koudgewalst |
| Vorm | Flat.sheet |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Naam | 2B BA oppervlak roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Naam van het product | DX51D Warmgewalste gegalvaniseerde staalplaat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | AiSi |
| Graad | gegalvaniseerd |
| Verpakkingen | Z10-Z29 |
| Dikte | 0.44.0mm |
| Patroon | In reliëf gemaakt haarscheurtje, Spiegel, Ets, Enz. |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver, Goud, Rose Gold, Brons, Zwarte, Blauw, Enz. |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Vorm | Vierkant, Rechthoek, Ronde, Enz. |
|---|---|
| Type | plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Binnenlandse/Buitendecoratie, Lift, Keuken, Enz. |
| Certificaat | ISO, SGS, BV, Enz. |
|---|---|
| Toepassing | Bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| De oppervlakte eindigt | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Dikte | 0.2mm3.0mm |
| MOQ | 20 ton |
|---|---|
| Breedte | 1000mm2000mm |
| Rang | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Enz. |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, enz. |
| breedte | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst |
| Lange | 1000 mm-6000 mm |
| De oppervlakte eindigt | - Nee, dat is niet waar.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |