| Breedte | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| De oppervlakte eindigt | Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, enz. |
| breedte | 1000mm2000mm |
|---|---|
| MOQ | 20mt |
| kant | Spleetrand, Molenrand |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst |
| Dikte | 3 mm-50 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst |
|---|---|
| Pakket | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
| kant | Spleetrand, Molenrand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Material | Stainless Steel |
| Dikte | 3 mm-50 mm |
|---|---|
| kant | Spleetrand, Molenrand |
| Pakket | Standaard de Uitvoer Zeewaardig Pakket |
| breedte | 1000mm2000mm |
| Toepassing | Bouw, decoratie, industrie, enz. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| MOQ | 20 ton |
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Toepassing | Bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Dikte | 0.2mm3.0mm |
|---|---|
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Oppervlaktebehandeling | 2B, BEDELAARS, HL, 8K, No.4, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, enz. |
| Toepassing | Bouw, Decoratie, Industrie, Enz. |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| MOQ | 1 Ton |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |