| Naam van het product | 304 304l roestvrij staal plaat/plaat |
|---|---|
| Graad | 300 reeksen, 316 |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Producten | Het Roestvrije staalplaat van ASTM 310S |
|---|---|
| Staalklasse | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3 |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2b bedelaars |
| breedte | 600 mm~1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mmof 316L roestvrij |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Patroon | In reliëf gemaakt haarscheurtje, Spiegel, Ets, Enz. |
| Rand | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst, Geborsteld, Enz. |
| Breedte | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Toepassing | Binnenlandse/Buitendecoratie, Lift, Keuken, Enz. |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| Vorm | Vierkant, Rechthoek, Ronde, Enz. |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
|---|---|
| Vorm | Vierkant, Rechthoek, Ronde, Enz. |
| Lengte | 1000mm6000mm |
| Type | Plaat |
| Tolerantie | ±1% |
| Toepassing | Plaatplaat spoel stripfolie |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt | Warmgewalst |
| Tolerantie | ± 1% |
| kant | Molenrand, Gescheurde Rand |
| Type | Plaat |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst, Geborsteld, Enz. |
| Tolerantie | ±1% |
| Pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kleur | Zilver, Goud, Rose Gold, Brons, Zwarte, Blauw, Enz. |
|---|---|
| Patroon | In reliëf gemaakt haarscheurtje, Spiegel, Ets, Enz. |
| Pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst, Geborsteld, Enz. |
| Pakket | Standaard de Uitvoerpakket |
|---|---|
| Dikte | 0.3mm3.0mm |
| Patroon | In reliëf gemaakt haarscheurtje, Spiegel, Ets, Enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| De oppervlakte eindigt | 2B |
| Dikte | 3 mm-50 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst |
| Standaard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| breedte | 1000mm2000mm |
| kant | Spleetrand, Molenrand |