| Naam | High Precision roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Standaard | AiSi, ASTM, DIN, JIS, GB, EN |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Naam | 0.4mm dc01 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Dikte | 0.15120mm, enz. |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Naam | 304L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Rang | 200, 300 Reeksen |
| Lengte | Verzoek van de klant |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| De oppervlakte eindigt | tweede |
| Naam | AISI 314 316l roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Naam | 304 304l-Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| De oppervlakte eindigt | tweede |
| Productnaam | Galvalume Staalplaat |
|---|---|
| Toepassing | Ketelplaat |
| Rang | SGCC/CGCC/DX51D |
| Met een laag bedekt | Z121-Z180 |
| Dikte | 0.44.0mm |
| Naam | 1.5 mm roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | de industrie |
| Naam | 2B Afwerking koudgewalste roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Naam | koudgewalste roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Techniek | Warmgewalst/walste koud |
| Lengte | 1000mm6000mm |
|---|---|
| Type | Plaat |
| Oppervlaktebehandeling | Opgepoetst, Geborsteld, Enz. |
| Techniek | Koudgewalste Warmgewalst |
| De oppervlakte eindigt | 2B |