| Product | 317L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Rang | 200, 300 Reeksen |
| Lengte | Verzoek van de klant |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| De oppervlakte eindigt | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/SB/Polished |
| Productnaam | CD01 gegalvaniseerde Staalplaat |
|---|---|
| Zn-coating | 0.13-0.8 mm is 30-150 g/m2 |
| Rang | SGCC/CGCC/DX51D |
| Deklaag | Z10-Z29 |
| Dikte | 0.44.0mm |
| Producten | C2680 heldere koperen plaat |
|---|---|
| Modelnummer | C10200c10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleur | Koperkleur |
| Vorm | Plaat, bladrol |
| Naam | DHP-koperplaat |
|---|---|
| Modelnummer | C10200c10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiaal | Messing, ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM/TDC52DTS |
| Graad | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Vorm | Plaat, bladrol |
| Naam | C27000 Messingplaatplaat |
|---|---|
| Modelnummer | C10200c10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Graad | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Vorm | Plaat |
| Naamproduct | T2 messing Koperplaat |
|---|---|
| Modelnummer | C10200c10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Kleur | Geel |
| Graad | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| type | Koperbladen |
| Naam van het product | c2680 Koperplaat |
|---|---|
| Modelnummer | C10200c10300 C11000 C12000 T1 T3 |
| Breedte | 500-2000 mm, of indien vereist |
| Graad | C2680, C2800, C3604, C2600 |
| Vorm | Plaat, bladrol |
| Productnaam | Galvalume Golfblad |
|---|---|
| Eigenschap | Met hoge weerstand |
| Deklaag | Galvalume |
| Dikte | 0,12-1,2 mm |
| Lengte | 6-12m of volgens eisen van de klant |
| Item | SS400 gegalvaniseerde Staalrol |
|---|---|
| Cijfer | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Hardheid | Midden moeilijk |
| Coating | Z30-Z40, zn |
| Speciaal gebruik | Staalrol met hoge weerstand |
| Punt | SGCH gegalvaniseerde staalrol |
|---|---|
| Rang | DX51D, DX52D, DX53D, SGCC |
| Deklaag | Z30-Z40 |
| De verwerkingsdienst | Lassen, Ponsen, Knipsel, het Buigen |
| Norm | JIS |