| Productnaam | 304 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Type | Plaat |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte | 0.3200mm of aangepast |
| Lengte | 0.26.0mm |
| Productnaam | Verschillende soorten roestvrijstalen platen |
|---|---|
| Standaard | JIS AISI ASTM |
| Toepassing | Vorm & Matrijzen, Schipplaat, Ketelplaat, Containerplaat, Flensplaat |
| Dikte | 0.3200mm of aangepast |
| Lange | 0.26.0mm |
| Productnaam | roestvrije steeelrol |
|---|---|
| Rang | 200, 300 Reeksen |
| Lengte | Verzoek van de klant |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Industrie |
| Naam | 0.3 mm roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Kleur | Natuurlijke Kleur |
| Naam | 0,4 mm dc01 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Cijfer | 200, 300 Reeksen |
| dikte | 0,15-120 mm, enz |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Levertijd | binnen 7 dagen |
| Naam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Naam | 0.4mm dc01 roestvrij staalrol |
|---|---|
| Rang | 200, 300 Reeksen |
| Dikte | 0.15120mm, enz. |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Oppervlakte | De molen beëindigt Haarscheurtje eindigt |
| Naam | roestvrije steeelrol |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Dikte | Op maat gemaakt, 0,3 - 3 mm |
| Naam Pprduct | 0.8 mm geborstelde roestvrij spiraal |
|---|---|
| Dikte | koudgewalste plaat 2B ((0,1-8,0MM) warmgewalste plaat NO.1 |
| Breedte | 1000 mm/1219 mm/1500 mm/op maat gemaakte maat |
| Modelnummer | Dongmeng-1000 |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |
| Artikel 1 | 8K goud roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Graad | 200, 300 Reeksen |
| Lange | Klantenverzoek |
| Breedte | 1002000mm, 1002000mm |
| Toepassing | Bouwmaterialen, meubilair |