| عرض | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| پایان سطح | نورد سرد |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C و غیره |
| عرض | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 20MT |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| درمان سطحی | نورد گرم |
| ضخامت | 3-50 میلی متر |
| درمان سطحی | نورد گرم |
|---|---|
| بسته بندی | بسته صادراتی استاندارد |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| Length | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Standard | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
| Material | Stainless Steel |
| ضخامت | 3-50 میلی متر |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه شکاف، لبه آسیاب |
| بسته بندی | بسته صادراتی استاندارد |
| عرض | 1000mm-2000mm |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
| Payment Term | T/T, L/C, Etc. |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Grade | 201, 304/304L, 316L, 430, 409L Etc. |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Edge | Mill Edge, Slit Edge |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد |
|---|---|
| MOQ | 20 تن |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| کاربرد | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درمان سطحی | 2B، BA، HL، 8K، No.4، و غیره |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C و غیره |
| کاربرد | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت و غیره |
| Surface Treatment | Hot Rolled |
|---|---|
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
| Standard | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, GB |
| MOQ | 1 Ton |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Finish | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K |
|---|---|
| Application | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge | Slit Edge, Mill Edge |
| Length | 1000mm-6000mm |
| Material | Stainless Steel |