| teknik | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Hata payı | ±1% |
| Uzunluk | 1000mm-6000mm |
| Renk | Gümüş, Altın, Gül Altın, Bronz, Siyah, Mavi, Vb. |
| paket | Standart İhracat Paketi |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey | 2B |
| Genişlik | 1000mm-1500mm |
| Kalınlık | 0,3 mm-3,0 mm |
| Ürün Adı | Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Çizim levhası |
| Yüzey | 2B,BA,HL,8K veya özelleştirilmiş. |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 347 ayna paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Üretim1 | kesme |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 2507 paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Uzunluk | 2000-6000mm (diğer boyutlar mevcuttur) |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | AISI 304l paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün | Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Model numarası | 304304l,316316 l,321vb. |
| Türü | Plaka |
| Uygulama | Mutfak eşyaları, sanayi, mimarlık, dekorasyon |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Adı | 304 316 Soğukta yuvarlanmış paslanmaz çelik |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Uzunluk | 1000mm-3000mm |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün | Paslanmaz çelik desen plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Uygulama | Güç ekipmanı ünitesi, Enerji santrali vb., Güç ekipmanı |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |
| Ürün Adı | 304 304l paslanmaz çelik plaka/plaka |
|---|---|
| Seviye | 300 serisi, 316 |
| Türü | Plaka |
| Yüzey | 2 milyar BA |
| Genişlik | 600mm~1500mm, 1000/1219/1500/1800/2000mmof 316L paslanmaz |