| Technika | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Tolerancja | ±1% |
| Długość | 1000mm-6000mm |
| Kolor | Srebro, złoto, różowe złoto, brąz, czerń, niebieski itp. |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wykończenie powierzchni | 2B |
| Szerokość | 1000mm-1500mm |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Nazwa produktu | Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płytka rysunkowa |
| Wykończenie powierzchni | 2B, BA, HL, 8K lub na zamówienie. |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | 347 lustrzane płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Przetwarzanie1 | Ciąć |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Produkt | Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno |
|---|---|
| Numer modelu | 304, 304 l,316316 l,321, itp. |
| Rodzaj | Płyta |
| Zastosowanie | Sprzęt kuchenny,przemysł,architektura,dekoracja |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | 2507 Płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Długość | 2000-6000 mm (dostępny inny rozmiar) |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | Płytka ze stali nierdzewnej AISI 304l |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| nazwisko | 304 316 stal nierdzewna walcowana na zimno |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Długość | 1000mm-3000mm |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Produkt | Płyty wzorowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Zastosowanie | Zespół urządzeń energetycznych, Elektrownia itp., Urządzenia energetyczne |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |
| Nazwa produktu | 304 304l Płytka/plotka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień | Seria 300, 316 |
| Rodzaj | Płyta |
| Wykończenie powierzchni | 2B BA |
| Szerokość | 600 mm ~ 1500 mm, 1000/1219/1500/1800/2000 mm ze stali nierdzewnej 316L |