| نام محصول | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تایپ کنید | بشقاب |
| تحمل | ± 1% |
| ضخامت | 0.3-200 میلی متر یا سفارشی |
| طول | 0.2-6.0 میلی متر |
| نام محصول | انواع ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استاندارد | JIS AISI ASTM |
| درخواست | قالب و قالب، صفحه کشتی، صفحه دیگ بخار، صفحه ظرف، صفحه فلنج |
| ضخامت | 0.3-200 میلی متر یا سفارشی |
| طول | 0.2-6.0 میلی متر |
| نام محصول | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| کاربرد | صنعت |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 0.3 میلی متر |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| رنگ | رنگ طبیعی |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 0.4mm dc01 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 200,300 |
| ضخامت | 0.15-120 میلی متر و غیره |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| زمان تحویل | ظرف 7 روز |
| نام | برس سیم پیچ فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| درخواست | مصالح ساختمانی، مبلمان |
| نام | سیم پیچ فولادی ضد زنگ 0.4mm dc01 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | سری 200,300 |
| ضخامت | 0.15-120 میلی متر و غیره |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| سطح | فینیش آسیاب/ فینیش خط مو |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| ضخامت | سفارشی، 0.3 - 3 میلی متر |
| نام Pprduct | کویل ضد زنگ 0.8 میلی متری برس خورده |
|---|---|
| ضخامت | ورق نورد سرد 2B(0.1-8.0MM)صفحه نورد گرم NO.1 |
| عرض | 1000mm/1219mm/1500mm/ اندازه سفارشی |
| شماره مدل | Dongmeng-1000 |
| درخواست | مصالح ساختمانی، مبلمان |
| مورد | کلاف استیل ضد زنگ طلای 8 عیار |
|---|---|
| درجه | سری 200,300 |
| طول | درخواست مشتری |
| عرض | 100-2000 میلی متر، 100-2000 میلی متر |
| درخواست | مصالح ساختمانی، مبلمان |